Hovenschool

211

Contact

Langestraat 1
7419 AP Deventer
Tel: 0570 - 615069
E-mail: info@hovenschool.nl

Laatste Nieuws

Team

Hallo allemaal. Als team van De Hovenschool willen wij ons graag aan jullie voorstellen.

Even voorstellen

Jeannette Stanlein

Jeannette Stanlein

Directeur

j.stanlein@hovenschool.nl

Claudia Gruben

Claudia Gruben

Leerkracht, onderbouwcoördinator

Groep: 0/1a

c.gruben@hovenschool.nl

Hetty Budding

Hetty Budding

Leerkracht 

Groep: 1/2b (ma, di, wo)

h.budding@zinderonderwijs.nl

Marijke de Winter

Marijke de Winter

Leerkracht

Groep: 1/2b (do, vr)

m.dewinter@zinderonderwijs.nl

Leonie Kloezeman

Leonie Kloezeman

Leerkracht

Groep: 2a (ma, di, wo)

l.kloezeman@hovenschool.nl

Marianne Zwiers

Marianne Zwiers

Leerkracht

Groep: 2a (do, vr)

m.zwiers@hovenschool.nl

Yvonne Wuestman

Yvonne Wuestman

Leerkracht + ict

Groep: 3 (ma t/m vr)

y.wuestman@hovenschool.nl

Rob Blankvoort

Rob Blankvoort

Leerkracht + ict

Groep: 4 (ma), 3 (wda di), 5a (wo, do)

r.blankvoort@hovenschool.nl

Lotty Helms

Lotty Helms

Leerkracht

Groep: 4 (di t/m vr)

l.helms@hovenschool.nl

Annet Bessels

Annet Bessels

Leerkracht

Groep: 5a (ma, di, vr)

a.bessels@hovenschool.nl

Esther Hofma

Esther Hofma

Leerkracht

Groep: 5b (ma t/m vr)

e.hofma@hovenschool.nl

Inge Nijland

Inge Nijland

Leerkracht

Groep: 6 (ma, di), 7 (wo, om de week)

i.nijland@hovenschool.nl

Marieke Machielsen-Versteegh

Marieke Machielsen-Versteegh

Leerkracht

Groep: 6 (wo, do, vr)

m.machielsen@hovenschool.nl

Jan Wolter Waanders

Jan Wolter Waanders

Leerkracht

Groep: 7 (ma t/m vr)

h.waanders@hovenschool.nl

Eva de Koning

Eva de Koning

Leerkracht + ict, bovenbouwcoördinator

Groep: 8a (ma t/m vr), ma-mi ambulant

e.dekoning@hovenschool.nl

Rémy Bekker

Rémy Bekker

Leerkracht

Groep: 8b (ma, wo, do, vr)

r.bekker@hovenschool.nl

Marleen Groenenberg

Marleen Groenenberg

Leerkracht, i.b.

Groep: 8a,b (ma, di), ib (wo t/m vr)

m.groenenberg@hovenschool.nl

Tessa Koerkamp

Tessa Koerkamp

Leerkracht

Groep: 1,2 (ma,di wda), 6(di wda), WW en plusgroep (do)

t.koerkamp@hovenschool.nl

Elske de Jong

Elske de Jong

Leerkracht ondersteuner

Groep: 8b, 7, 4

e.dejong@zinderonderwijs.nl

Lizet der Kinderen

Lizet der Kinderen

Leerkracht, extra inzet

Groep: 5b (ma), 6 (do)

l.derkinderen@zinderonderwijs.nl

Stefan Lebon

Stefan Lebon

Ict-er (technische ondersteuning

Groep: nvt

s.lebon@zinderonderwijs.nl

Rolinka Rietman

Rolinka Rietman

Administratieve ondersteuning

Groep: ma, do (8.00 - 12.00)

r.rietman@hovenschool.nl

Eef Janssen

Eef Janssen

Conciërge

Groep: wo (1x p 2 weken), do, vr

e.janssen@hovenschool.nl

×