Hovenschool

212

Actueel

Anonym

Verjaardag juf Marieke van groep 3

Categorieën: Groep 3a, Groep 3b

Verjaardag juf Marieke groep 3:

Begin februari vierde juf Marieke haar verjaardag.
We hadden allerlei plannen voor die dag:
Allereerst hebben we de dag ervoor alle boerenkool geoogst uit onze schooltuin en samen de boerenkool klaar gemaakt en de aardappelen geschild. Twee moeders hebben alles thuis gekookt en zouden de boerenkool met worst de volgende dag brengen. Dus gezellige samen overblijven en de heerlijke boerenkool met worst en spek eten: en dat was smullen! 
Ouders nogmaals bedankt voor de hulp!!
Juf was ’s morgens al heel erg verwend met leuke (zelfgemaakte)cadeaus.
Ook hadden de kinderen allemaal iets voorbereid voor een optreden voor juf: dit n.a.v. het thema “voorstelling” van VLL: alles mocht: goochelen, een koprol, judo, viool spelen enz enz. En wat was het leuk!
Natuurlijk nog wat spelletjes en tussendoor wat snoepen..
Kortom het was genieten!
Dit is goed te zien op de foto’s. Klik hier om het fotoalbum te bekijken...

Vorige artikel Nationale Voorleesdagen 2015
Volgende artikel Kunstproject in groep 3
Print
1955 Rate this article:
Geen beoordeling
×